Bovag

Vacature: Werkplaatschef

6 juli 2017

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een Werkplaatschef (min. 40 uur)

Functieomschrijving
Als Werkplaatschef ben je het eerste aanspreekpunt voor de klant. Klanten komen naar je toe voor onderhoud, APK, storingen en/of schade. Aan jou de taak om een inschatting te maken van het probleem en de benodigde werkzaamheden. Op de werkvloer ben je verantwoordelijk voor drie automonteurs en één schademonteur. Je plant de werkzaamheden van de monteurs in en zorgt dat zij deze op de juiste wijze uitvoeren. Samen met hen ben jij er verantwoordelijk voor dat de auto weer veilig de weg op kan na reparatie. Je houdt het gehele proces administratief bij en zorgt voor een goede afwikkeling bij de klant.

Functie-eisen

  • Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een automotive-opleiding
  • Je werkt minimaal 5 jaar als automonteur en bent toe aan een volgende stap
  • Je staat stevig in je schoenen en deinst niet terug voor een uitdaging
  • Zelfstandig werken is geen probleem voor je en je kunt goed met werkdruk omgaan
  • De Nederlandse taal beheers je volledig, je spreekt Engels en kennis van de Duitse taal is een pré
  • Je kunt verstandig met cijfers omgaan

Ons bedrijf
Van de Laar Auto’s & Autoschade VOF is een universeel BOVAG garagebedrijf, met 55 jaar ervaring. Wij richten ons op de VAG Groep (Volkswagen, Audi, Seat & Skoda) en zijn gevestigd in Milheeze. Ons team bestaat op dit moment uit drie automonteurs en één schademonteur, die gestuurd worden door Willy en Henny van de Laar. We zijn een warm familiebedrijf waar mensen graag langskomen voor een kopje koffie.

Kom jij graag ons team versterken? Stuur dan een e-mail naar info@vandelaarautos.nl t.a.v. Henny van de Laar of bel naar 0492-341515. Je bent van harte welkom voor een oriënterend gesprek.

 

Laatste nieuws

Contactgegevens

Schutboomsestraat 14
5763 BR Milheeze

Tel.0492-341515
Fax0492-343270
Contactformulier
Occasions

Occasions

Ruim aanbod occasions op voorraad met een lage kilometerstand.

Schadeherstel

Schadeherstel

Een deuk of kras? Onze schadehersteller zorgt ervoor dat uw bolide er weer als vanouds uitziet.

Werkplaats

Werkplaats

Een goed uitgeruste werkplaats in combinatie met kundig personeel zorgen voor degelijk onderhoud aan uw auto of camper.

Branchorganisaties

Bovag RDW

Volg ons op Facebook

facebook
Top